Hasta Yorumlarımız

Hasta Yorumlarımız

Hastalarımızdan gelen değerli yorum ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Bir üniversitesi hastanesindeki profesörün biyopsi sonucuna göre eşimin göğsünde ca kitle olduğunu ve alınması sıkıntılı bir yerde olması nedeni ile meme ile birlikte kanserli olup olmadığının tam tahlilini yapmadıgı koltuk altı lenf bezlerinide tamamen alacağını söylemesi üzerine ve eşimin moral bozukluğu içerisinde ağlaması neticesinde internette araştırma yaparak moral bozukluğu içerisinde sayın Prof.Dr.Osman Kurukahvecioğlu hocama ulaştım. Hocamın bizi karşılaması hastaya olan ilgisi,alakası,hastalık ve tedavisi hakkında gerekli bilgi ve moral vermesi, bu konuda tıbbın son yeniliklerine vakıf olması ve hastanın ameliyat sonrası yaşam kalitesinin düşmemesi için verdiği çaba takdire şahandır. Sonuç olarak eşimin göğsünde sadece hastalıklı olan kısımlara müdahele ederek ameliyat sonrasındaki hayatında eşimin yaşam kalitesini düşürmemiştir. Ameliyat sonrasındada takip ve kontrolleride bizzat kendisi ilgilenmektedir. Sayın hocama ilgi ve anlayışından dolayı ailece sonsuz şükran ve saygılarımızı sunarım.

Dursun A.

Bana meme ca teşisi konduktan sonra gazi hastanesindeki Osman Kurukahvecioğlu’nun meme kanseri konusunda uzman olduğunu duydum ve biyopsi sonuçlarımı alıp götürdüm. Kendisini görür görmez bende hastaya karşı güleryüzlü kibar tavırlarından dolayı olumlu bir izlenim bıraktı. 25.03.2009 yılında mastoktomi ameliyatımı oldum. Kendisinden çok memnun kaldım. Bana meme ca teşhisi konduğunda birkaç doktorla görüştükten sonra ameliyatımı Osman Kurukahvecioğlunun yapmasına karar verdim. Ameliyatımı titizlikle yaptı. Benim gibi meme ca hastası olanlar tavsiye edebilirim. Kendisine çok teşekkür ederim.

Aysun

Gazi hastanesinde asistan olan kızımın önerisiyle kendisine ulaştım ve gögüs ameliyatı oldum. Hastalarıyla çok ilgili, kibar, işine saygısı olan mükemmel bir doktor.Sonsuz teşekkürlerimle…

Bahar

“Çok ince çalışır,uzun uzun anlatır,empati kurar ve bütün riskleri ekarte eder…meme ca konusunda çok donanımlı. Sıfır kompleks adam gibi adam…ona ameliyat olacaksanız iç rahatlığıyla ameliyat masasına yatıp uyuyun…”

Anka Kuşu

Yorumunuzu Gönderin!